PERKUJDESJE MAKSIMALE PER BUZEQESHJENT TUAJ
FAMILJA JUAJ MERITON KLINIKEN ME TE MIRE
STAF PROFESIONIST
CMIME EKONOMIKE

CMIME EKONOMIKE

Studio Dentare Albana ofron sherbime me cilesi te larte dhe cmime shume ekonomike.

STAFI

STAFI

Te gjithe  dentistet, tekniket tane  jane  te  specializuar dhe me pervoje.

TEKNOLOGJIA

TEKNOLOGJIA

Ne perdorim nje teknologji te larte dentare dhe vazhdojme ta permiresojme ate , per te ofruar sherbime sa me cilesore.

STOMATOLOGJIA KOZMETIKE

STOMATOLOGJIA KOZMETIKE

Stomatologjia Kozmetike eshte njee tjeter fushe specialiteti per ne.

DR. ALBANA PISTOLI

Dr. Albana Pistoli është e përkushtuar për t’u dhënë pacientëve të saj nje buzëqeshje më të bukur së bashku me mbrojtjen më të mirë të dhëmbëve të disponueshëme në ditët e sotme. Ajo ka vite në trajnime speciale të avancuara ne shume fusha të Stomatologjise.

SHERBIMET TONA

Stomatologjia është profesioni ynë, por njerëzit janë fokusi ynë.

KANALI I RRENJES

KANALI I RRENJES

Trajtimi i kanalit te renjes behet i domosdoshem kur masa e brendeshme e dhembit infektohet.

IMPLANTE DENTARE

IMPLANTE DENTARE

Implantet dentare jane shtresa ose korniza metalike, qe vendosen ne menyre kirurgjikale nen mishrat e dhembeve. Ato lejojne vendosjen e dhembeve zvendesues.

STOMATOLOGJIA KOZMETIKE

STOMATOLOGJIA KOZMETIKE

Stomatologjia Kozmetike ne pergjithesi perdoret per tju referuar cdo pune dentare per te permiresuar pamjen.Ajo kryesisht fokusohet ne permiresimin e dentalestetikes, ne ngjyre, pozicionin, formen,madhesine,shtrirjen dhe pamjen e pergjithshme te buzeqeshjes.

KURORA E DHEMBEVE

KURORA E DHEMBEVE

Kurora rekomandohet për të mbuluar dhëmbët që janë të dëmtuar, thyer ose të lodhur. Në disa raste kur dhëmbët tuaj ekzistues janë formuar në mënyrë jonormale ose jeni të pakënaqur me pamjen e përgjithshme të tyre, ajo mund të rekomandohen për një buzëqeshje rezatuese.

APARATET E DREJTIMIT

APARATET E DREJTIMIT

Për shumicën e njerëzve, një buzëqeshje e bukur është dobia më e dukshme e ortodontisë – Dhëmbët e drejtë dhe të shëndetshëm do të përmirësojnë pamjen tuaj

Veneers laminat

Veneers laminat

Veneers laminat janë një nga trajtimet tona më të kërkuara, prandaj ne kemi bërë investime të mëdha në kete Teknologji duke bërë të mundur që ne të ju ofrojmë lloje të ndryshme të Veners sipas preferencave tuaja dhe sigurisht buxhetit tuaj.

DESHMI

KLIENTESH

 • Tashme u bene shume vite bashke…mbase 13? Apo me shume?! ��� Di te them qe tashme eshte nje mikeshe, por mbi te gjitha nje doktoreshe plot profesionalitet,miresjellje dhe edukate! Kombinim i rralle. Urime te metejshme!

  ADA HIDA
  ADA HIDA
 • Dentistia me e mire dhe me e embel !

  Avdolli Disha
  Avdolli Disha
 • Una grande professionista… grazie per lavoro fatto a noi

REZERVO TAKIMIN

Clinic Hours

E Hene – E shtune: 08:00 am – 06:00 pm