BEHUNI GATI PER

NJE BUZEQESHJE VERBUESE

JEMI KRENARE PER

DENTISTE TE CERTIFIKUAR

DENTISTE TE CERTIFIKUAR

Te gjithe dentistet ne kliniken tone jane te certifikuar dhe me nje pervoje te gjate pune.

CMIME TE KONKURUESHME

CMIME TE KONKURUESHME

Çmimi më i mirë i garantuar

GJITHMONE KETU VETEM PER JU

GJITHMONE KETU VETEM PER JU

Ne përfaqësojmë “stomatologjinë e gjeneratës së re“.

STOMATOLOGE E SPECIALIZUAR

STOMATOLOGE E SPECIALIZUAR

Albana Pistoli është e specializuar në trajtime ortodontike

CILESI E LARTE

CILESI E LARTE

Ne po përdorim materiale dentare dhe pajisje me cilësi më të lartë,

Në klinikën tonë dentare, ne trajtojmë të gjitha llojet e sëmundjeve orale dhe dentare

TRAJNIME ME FIGURAT ME TE NJOHURA TE MJEKESISE DENTARE

Alan Bagdan (USA)bashkethemelues i systemit Damon,dhe per shume dekada ne top 10 dentistet me te mire ne USA E washington,
Elizabeth Menzel Gjermani)prof dr nga korifejte e ortodoncise europiane ,Arturo Fortini prof dr Italy dr Marija Rakic (Serbi)relatore e systemit damon per ballkanin e europen juglindore e lindore!

 • Tashme u bene shume vite bashke…mbase 13? Apo me shume?! ��� Di te them qe tashme eshte nje mikeshe, por mbi te gjitha nje doktoreshe plot profesionalitet,miresjellje dhe edukate! Kombinim i rralle. Urime te metejshme!

  ADA HIDA
  ADA HIDA
 • Dentistia me e mire dhe me e embel !

  Avdolli Disha
  Avdolli Disha
 • Una grande professionista… grazie per lavoro fatto a noi